Rozvoj předškoláků, školáčků a výuka čínštiny s rodilými mluvčími v Praze a na Kladně

Bydlíte na Kladensku či v Praze? Možná pro Vás budou zajímavé naše partnerské projekty zaměřené na doučování a rozvoj dětí s odborníky či na osvojení čínského jazyka s kvalifikovanými rodilými mluvčími.

Rozvoj předškoláků, školáčků a výuka čínštiny s rodilými mluvčími v Praze a na Kladně

doucovanivpohode.cz je portál, kde získáte informace o možnostech doučování a rozvojových aktivit pro předškoláky a školáky základních škol. Doučování v pohodě je zaštítěno Pedagogicko-psychologickou poradnou STEP. Obsahuje nabídku specializovaných rozvojových kurzů pro předškoláky a na podporu školáků. základních škol. Aktivity jsou vedené psychology, speciálními pedagogy a lektory s pedagogickým vzděláním.

vyukacinstiny.cz je portál pro ty, kteří mají zájem věnovat se studiu čínštiny pod vedením kvalifikovaných rodilých mluvčích. Nabízí náročnou, ale maximálně efektivní výuku čínštiny. Lektoři jsou rodilí mluvčí s kvalifikací výuky čínštiny jako cizího jazyka. Metodika výuky je garantována čínskou univerzitou ZJNU. S námi se učíte tak, jak byste se učili na čínských univerzitách. Nabízí výuku jednotlivcům, skupinové kurzy i speciální programy pro školy.