TechSophia testuje obchodní příležitosti v Číně

TechSophia nastartovala projekt ZhiBao Education (知宝教育) v Čínské provincii Zhejiang. Tým podpořený odborníky z Zhejiang Normal University se soustředí na vývoj konceptu individuálního rozvoje předškoláků na základě aplikací a materiálů společnosti TechSophia.

TechSophia testuje obchodní příležitosti v Číně

Aplikace a pracovní listy společnosti Techsophia jsou lokalizovány a dále vyvíjeny na základě požadavků učitelů čínských mateřských škol a čínských rodičů. Koncept individuálního rozvoje předškoláka pro mateřské školy zahrnuje HW vybavení, vzdělávací aplikace, pracovní listy, metodické materiály, videa, komunitní komunikační kanály a SW pro učitele umožňující efektivní plánování a řízení vzdělávacího procesu.

unnamed                                              orientation_animals_game_CH1.2.1.1.01

学前儿童能力启蒙 – Pro Education                             Čínská verze pracovního listu

ZhiBao Education tým pracuje od května 2016 a již získal několik ocenění, přičemž mezi nejvýznamnější patří druhá cena v národní soutěži inovativních projektů, které se účastnilo několik stovek MBA (Master of Business Administration) týmů z čínských univerzit.  V současné době probíhá výzkum v mateřských školách v provincii Zhejiang, který zkoumá způsob a efektivitu nasazení celého konceptu v čínských předškolních zařízeních. Předmětem výzkumu zjišťování způsobu a efektivity nasazení aplikací pro tablety v učebním procesu.

2.pic      1.pic

Za podpory českého konzulátu v Šanghaji je součástí aktivit našeho čínského týmu taktéž provádění marketingového průzkumu možností komerčního uplatnění vzdělávacího konceptu TechSophia na čínském trhu. Využíváte-li sociální síť Wechat (nejpopulárnější sociální síť v Číně) získáte po nascanování QR kódu přístup do čínské komunity naší společnosti. Tým Techsophia je v rámci svých čínských aktivit otevřen spolupráci i s jinými vývojáři vzdělávacích aplikací a her pro děti předškolního a mladšího školního věku.

1.pic            QRZhiBao