Už jste hráli Myšákovo zvukové pexeso?

Procvičit sluchové rozlišování, paměť a ještě se dobře pobavit. Tak by se dala shrnout nová minihra v aplikaci Jdu do školy!

Už jste hráli Myšákovo zvukové pexeso?

V poslední aktualizaci aplikace Jdu do školy! bylo přidáno mezi minihry též zvukové pexeso. Tato bonusová hra – mimo toho, že je velmi zábavná – pomáhá trénovat sluchové rozlišování a taktéž sluchovou paměť. Děti hledají shodné dvojice zvuků z tematických celků jako hudební nástroje, příroda či svět člověka. Po úspěšně odehraných kolech přibývá více dvojic, tedy více audio nahrávek, a mírně se zvyšuje obtížnost.

Bonusová hra je zpřístupněna všem, kteří symbolicky přispějí na rozvoj dalších vzdělávacích aplikací. Aktuálně je společností TechSophia mimo jiných projektů připravováno též pokračování aplikace Jdu do školy! Hra, kterou můžete očekávat na jaře tohoto roku, se bude věnovat důležité oblasti prostorového vnímání. Děti bude opět provádět příběhem i úkoly Myšák Adam. Tentokrát bude mít nelehký úkol ohlídat celou smečku štěňat. O aktualitách vás budeme informovat zde a též na naší facebookové stránce.

Najít české aplikace s vhodným obsahem pro předškoláky může být oříšek. Snažíme se takové vytvářet a dělat to odpovědně, velmi nám pomáhají připomínky, názory a návrhy rodičů. Jsme k dispozici na emailu info@uceni-v-pohode.cz a i díky vašim odpovědím v dotazníku pro rodiče přeškoláků můžeme dělat pokroky vpřed.

Tým TechSophia

gramofony_mysak